30 листопада 2023, 17:45

Скільки разів на тиждень міняти рушники у ванній: важливо для здоров'я

Якщо орієнтуватися на гігієнічні норми, кожній людині потрібно п'ять окремих рушників: для обличчя, для ніг, для рук, для інтимної гігієни та для тіла.

Скільки разів на тиждень міняти рушники у ванній: важливо для здоров'я

Рушники у ванній кімнаті піддаються постійному впливу вологи, поту, мікробів і бруду, тому їх потрібно міняти регулярно, щоб уникнути неприємних запахів, розвитку цвілі й інфекцій.

Як часто потрібно міняти рушники у ванній? Це залежить від кількох чинників, таких як кількість людей, які використовують рушники, частота їхнього використання, спосіб сушіння і якість тканини.

Загалом рекомендується міняти рушники у ванній не рідше одного разу на тиждень, а краще кожні три-чотири дні. Якщо рушники використовуються часто або не встигають висохнути між використаннями, то їх потрібно міняти частіше.

Важливі правила:

- рушник для обличчя змінюють кожного другого дня;

- рушник для інтимної гігієни (у кожного особистий) змінюють щоразу після використання;

- рушники для ніг можна міняти кожні 2-3 дні;

- рушник для волосся змінюють не рідше ніж раз на тиждень;

- рушник для тіла змінюють раз на 2-3 дні.

Також важливо вибирати рушники з хорошого матеріалу, який добре вбирає вологу та швидко сохне. Бавовна, бамбук і мікрофібра - хороші варіанти для рушників у ванній. Рушники потрібно прати при високій температурі (60-90 градусів) з додаванням оцту або соди для дезінфекції та усунення запахів. Після прання рушники потрібно сушити у добре провітрюваному місці або у сушильній машині.

Раніше повідомлялося, що вибір між пральним порошком, гелем або капсулами залежить від особистих вподобань, типу пральної машини, типу тканини й інших чинників.

Також важливо пам'ятати, що з часом подушки забруднюються від поту, шкірного жиру, лупи, пилу та пилових кліщів, які можуть спричиняти алергію, вугровий висип, безсоння та проблеми з хребтом.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини