19 жовтня 2021, 12:40

Мрії збуваються – лови момент: Павло Глоба назвав щасливчиків другої половини жовтня

Втілити у життя свої мрії та давно поставлені цілі деяким знакам зодіаку вдасться у другій половині жовтня, коли їх у всьому буде супроводжувати удача.

Мрії збуваються – лови момент: Павло Глоба назвав щасливчиків другої половини жовтня

Астролог Павло Глоба назвав знаки зодіаку - головних везунчиків другої половини жовтня. Саме у них настане сприятливий момент у житті, коли важливо активно діяти.

Удача супроводжує тих, хто рішуче долає перешкоди на шляху до поставленої мети. Народженим під сузір'ями Телець, Близнюки та Рак астролог пророкує успіх в останні дні жовтня.

Телець

Зірки обіцяють щастя в останні дні жовтня Тельцю. Їм можна просити про підвищення зарплати або претендувати на нову посаду, адже народжених під цим сузір'ям супроводжуватиме успіх у роботі. Павло Глоба застерігає цих людей від необдуманих вчинків і невиправданого ризику. Кожен крок потрібно ретельно зважувати, усвідомлюючи ризики, щоб не накликати на себе неприємності.

Близнюки

Саме час брати ініціативу у свої руки на роботі Близнюкам. Їм випаде нагода вдало провести переговори або показати себе у вигідному світлі перед керівництвом. Розміреним і спокійним виявиться сімейне життя більшості Близнюків. Якщо здасться, що все занадто нудно, то це не привід зводити свій погляд на всі боки: стабільність краще коротких інтриг.

Рак

Цікаві події вже на порозі у багатьох Раків. Їх життя круто зміниться на краще в останні дні жовтня. Для тих, хто вже визначився у професії, є шанс досягти великих висот на вибраному поприщі. Саме час активно діяти, впроваджуючи у життя продуманий план.

Як ми писали раніше, Павло Глоба назвав знаки зодіаку, яким пощастить у 2022 році.

Рекомендуємо дізнатися, чия доля зміниться на краще у листопаді, на думку Павла Глоби.

Дізнатися, який буде тиждень з 18 по 24 жовтня для кожного знака зодіаку, можна з нашої публікації.

Автор: Алина Романенко

Останні новини