15 листопада 2021, 15:35

Магнітні бурі у листопаді: як захистити організм від негативних наслідків високої сонячної активності

Якщо знати, як захистити організм від підвищеної сонячної активності, то вдасться легше пережити дні магнітних бур у листопаді.

Магнітні бурі у листопаді: як захистити організм від негативних наслідків високої сонячної активності

Відразу кілька магнітних бур очікують у листопаді 2021 року. Спалахи на сонці будуть несильними, але тривалими. Щоб легше пережити несприятливі дні, варто дотримуватися певних правил поведінки.

Про це повідомляє Діалог. UA.

Магнітні бурі прогнозуються на понеділок, 15, та вівторок, 16 листопада. Їх мало хто з жителів планети зможе відчути, бо обидва геомагнітні коливання будуть слабкими та становитимуть 3 бали з 10 можливих.

Найсильніший спалах на Сонці відбудеться 25 і триватиме до 29 листопада. Якщо одноденне підвищення сонячної активності впливає найчастіше лише на метеозалежних людей, то тривалі відчує багато хто.

У такі дні чимало з людей зауважують за собою такі симптоми: загальне погіршення самопочуття, занепад сил, дратівливість, нервозність, сонливість. Можуть мати місце різка зміна настрою, запальність, напади паніки та безпричинного страху.

Загострюються хронічні захворювання, підвищується навантаження на судини, через що зростає ризик утворення тромбів. Правильне рішення – зменшити будь-які види навантажень як фізичних, так і емоційних.

Медики рекомендують у магнітні бурі відмовитися від кофеїну та шкідливих звичок, пити більше води, бувати на свіжому повітрі та приймати контрастний душ. Багато що можна вирішити шляхом зміни раціону: замінити "важку" жирну та смажену їжу корисними продуктами.

Корисно більше відпочивати, виділяючи на сон близько 8 години на добу. Не вживати алкогольних напоїв і захистити себе від стресів. Уникати неприємних та агресивних людей, не піддаватися на провокації, ні з ким не сварячись і не конфліктуючи. Провітрювати житлові приміщення та більше гуляти.

Довідка: геомагнітна буря – збурення геомагнітного поля тривалістю від кількох годин до кількох діб. Вони викликаються надходженням на Землю збурених потоків сонячного вітру та його взаємодією з магнітосферою планети. Геомагнітні бурі є виявом посилення кільцевого струму Землі, які постійно існують у сфері її радіаційних поясів.

Згідно з частково або повністю визнаними публікаціями, момент початку стресової реакції може зміщуватися щодо початку бурі на різні терміни для різних бур і для конкретної людини. Деякі починають реагувати на магнітні бурі за 1-2 дні до них, тобто у момент спалахів на Сонці, фактично реагуючи на сонячні бурі. Цей феномен носить неофіційний медичний термін метеозалежність.

Раніше ми повідомляли, що легше пережити коридор затемнень із 19 листопада по 4 грудня зможе той, хто дотримуватиметься простих правил.

Рекомендуємо прочитати, як залучити до свого життя енергію грошей, удачу та добробут.

Автор: Алина Романенко

Останні новини