14 грудня 2021, 16:10

Астролог Влад Росс поділився, як накрити новорічний стіл для привернення удачі у рік Чорного Тигра

Символом 2022 року стане хижак, тому й частування на святковому столі мають бути такими, що сподобаються Тигру.

Астролог Влад Росс поділився, як накрити новорічний стіл для привернення удачі у рік Чорного Тигра

Астролог Влад Росс розповів, які страви на новорічному столі допоможуть привернути удачу. Хороша новина для м'ясоїдів – їх улюблені ласощі стануть головним продуктом застілля. Саме м'ясо найбільше любить Тигр, тож на святковому столі його має бути багато.

З полегшенням можуть зітхнути вегетаріанці: крім м'яса, Чорного Тигра треба задобрювати фруктами. Краще віддати перевагу екзотичним плодам: мандаринам, апельсинам, ананасам. Але підійдуть для цієї мети й звичні для всіх яблука.

Є одне обмеження: не можна прикрашати страви зеленню, щоб не роздратувати символ наступного року. Астролог рекомендує господаркам виключити зі святкового меню листя салату, петрушку та кріп, повідомляє "УНІАН".

Навряд чи комусь спаде на думку на Новий рік їсти кашу, але якщо шанувальники страв із різних круп збиралися це зробити, то краще від цього утриматися. Також під забороною голубці та зрази з рисом. Головна рекомендація від Влада Росса щодо новорічного меню звучить так:

"Стіл повинен бути розкішним і заповненим. Поставте страви, які ви раніше не їли. Пам'ятайте, чим більше буде м'яса, тим щасливішим для вас буде рік".

Раніше ми повідомляли, хто зустріне своє кохання у період новорічних свят.

Нагадаємо, астролог назвав 3 знаки зодіаку, які найбільше чекають новорічних свят.

Рекомендуємо прочитати, хто має шанс зустріти свою долю на Новий рік.

Автор: Алина Романенко

Останні новини