20 грудня 2021, 17:00

Що потрібно встигнути зробити до Нового року, щоб змінити своє життя на краще

Не тільки написати святкове меню та купити подарунки, а ще багато інших справ слід завершити в останні дні року.

Що потрібно встигнути зробити до Нового року, щоб змінити своє життя на краще

Коли до Нового року залишаються лічені дні, саме час прискоритися та скласти список важливих справ. За два тижні до урочистостей потрібно постаратися завершити все раніше розпочате та не братися за нові справи. Звільнитися від старого та непотрібного, щоб воно не заважало гарним подіям прийти у життя.

Про це повідомляє Діалог.UA.

На питання, з чого почати, відповідь дуже проста: насамперед варто роздати всі борги. І справа не лише у прикметах, а й у бажанні не зіпсувати стосунки з оточуючими. Близька людина дала гроші у борг – значить виручила. Повернути позичене вчасно – виявити повагу та подяку.

Справжній спосіб впустити у своє життя якісні зміни на краще – викинути старий мотлох із дому, з життя і з голови. Негативна енергія накопичується в оселі, якщо у ній багато поламаних і непотрібних речей.

Позбавляючись того, що вийшло з ладу або давно не тішить, людина звільняє простір для позитивних змін. Немає сенсу зберігати речі не за розміром на той випадок, якщо вдасться схуднути. Вони тільки псують настрій, тому настав час віддати їх тому, хто їм зрадіє та носитиме.

Почуття полегшення прийде відразу після того, як у будинку звільниться простір, а голова очиститься від сумних думок і старих образ. Коли старе піде "з очей геть", можна вирушати за подарунками. Важливо зробити це заздалегідь, щоб не зіпсувати собі в останній момент настрій біганиною по магазинах.

Має значення не вартість подарунка, а вміння точно зрозуміти, що людину порадує. У рідних і близьких можна дізнатися будь-яким доступним способом інформацію про їх бажання. Якщо дитина давно мріє про ролики, то не потрібно дарувати їй нехай і дуже дорогий, але велосипед.

Приємно стати добрим чарівником у свята для членів своєї сім'ї: вони це оцінять. Коли буде вирішено питання з подарунками, настане час зайнятися собою. Оновлення зачіски та гардеробу подарує гарний настрій і підвищить самооцінку жінки. Необов'язково купувати багато речей за один раз, але дозволити собі ту саму красиву сукню, яку давно хотілося мати, просто необхідно.

Напередодні новорічних свят хочеться вірити у дива та робити добрі справи. Це може бути все, що завгодно: грошова пожертва хворим людям на лікування, закупівля продуктів для самотньої сусідки до святкового столу або посилка з іграшками до дитячого будинку. Головне – принести комусь радість.

Раніше ми повідомляли, скільки неробочих днів на Різдво та Новий рік 2022.

Пропонуємо дізнатися святковий рецепт курки з апельсинами, запеченої у духовці.

Автор: Алина Романенко

Останні новини