31 грудня 2021, 18:43

Гарбарук вперше висловився про скандал із декольте Тишкун: "Чому це так всі роздули?"

Ексзаступник голови Міністерства освіти та науки України Ігор Гарбарук після скандалу через наряд Христини Тишкун розкрив деталі зустрічі у мерії Львова.

Гарбарук вперше висловився про скандал із декольте Тишкун: "Чому це так всі роздули?"

Наприкінці грудня, 24-го числа, Ігор Гарбарук і Христина Тишкун з робочим візитом відвідали Львів, де ознайомилися з роботою навчально-практичних центрів і побували на форумі з енергоефективності.

Проте резонанс у суспільстві ця поїздка набула не через дії чиновників, а через відверте вбрання Тишкун, у якому вона з'явилася на заходах. Дівчина обрала облягаючу чорну сукню з глибоким декольте, не одягнувши спідню білизну. У народі цей образ прозвали "вбранням ескортниці".

Після скандалу Гарбарук подав у відставку, а тепер уперше прокоментував інцидент.

"Вона (Тішкун – ред.) була долучена до підготовки концепції та організації одного з освітніх проектів. Слово "помічниця" недоречне. Це була звичайна робоча зустріч, ніяка не офіційна. Чому це так все роздмухали?" - розповів він.

Сукню колеги він побачив перед зустріччю, проте її нічого не збентежило. Більше того, Тишкун нібито мала після роботи зустрітися з друзями і, можливо, її вбрання було обрано спеціально для цього заходу.

Також колишній заступник міністра наголосив, що з Тишкуном його пов'язують виключно робочі відносини.

Нагадаємо, колишня дружина Гарбарука підтримала його, наголосивши, що він завжди був людиною честі.

Тишкун заявила, що усвідомлює, що її сукня спровокувала хвилю критики та невдоволення. Проте вона його надягла на знак протесту проти сексизму та ґендерної нерівності.

Останні новини