18 серпня 2022, 16:01

Лоліта Мілявська порівняла Україну та Росію, наговоривши гидот про українців

Лоліта Мілявська назвала українців "бандерівцями" та розповіла, чому так сильно вдячна Росії.

Лоліта Мілявська порівняла Україну та Росію, наговоривши гидот про українців

Російська співачка українського походження знову почала ображати Україну, порівнюючи її з Росією. Більше того, коментувати вторгнення російської армії на територію України Мілявська знову не стала, хоча її мати сиділа під російськими бомбардуваннями, оскільки мешкає у Києві. На відео Лоліта розповідає, що Росія їй дала те, чого не змогла дати Україна.

Фрагмент відео публікує телеграм-канал "Україна 365".

При цьому про військові злочини російських солдатів в Україні співачка також не говорить, сором'язливо замовчуючи 6 місяців бойових дій.

"Росія мені дала так багато, що на чаші терезів, якщо говорити про покидання країни, вона переважила гирками відразу. Стільки кохання, скільки я отримувала і отримую тут, за всіх моїх різних обставин, неправильної поведінки моральної, мене країна завжди приймала", - заявила вона, порівнюючи Україну та РФ.

Більше того, Мілявська не лише звинуватила українців в антисемітизмі, а й заявила, що на її матір у центрі Києва 6 років тому напав "бандерівець і націоналіст", вдаривши її по голові через розмову російською мовою.

Український журналіст і блогер Дмитро Гордон опублікував відео на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram і заявив, що у Лоліту вселилися біси.

"У Лоліту вселився біс. І, схоже, не один", - зазначив він, коментуючи відео.

Мілявська народилася у Мукачеві та значну частину свого дитинства та юності провела в Україні. Вона жила у Києві, Львові й Одесі, після чого переїхала до Москви.

Раніше звернення співачки у квітні, вже після початку вторгнення російської армії в Україну, із закликом приїхати на її концерт було вкрай прохолодно зустрінуте у Мережі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини