9 лютого 2023, 14:47

Режисер Молочніков після звільнення Лії Ахеджакової висловив усе, що думає про владу РФ: "Горіти вам у пеклі"

Молочніков, який також висловлювався проти війни, підтримав Ахеджакову й інших звільнених з політичних мотивів відомих артистів.

Режисер Молочніков після звільнення Лії Ахеджакової висловив усе, що думає про владу РФ: "Горіти вам у пеклі"

Молодий російський режисер Олександр Молочніков, який нещодавно емігрував з Російської Федерації, у своєму блозі засудив ініціаторів несправедливого зняття Лії Ажеджакової з усіх вистав театру "Современник", передає Діалог.UA.

Молочніков став на захист Лії Ахеджакової та згадав, що російський диктаторський режим уже не вперше виживає з роботи акторів саме з політичних причин.

"Фіг з нами, молодими, прорвемося! Тільки ось за те, що ви вкрали останні роки сцени та кіно у великих людей похилого віку, ви (Мінкульт, депутати, керівники, які звільняють), будете горіти у пеклі. Втім, ви вже у ньому", - написав він.

Цікаво, що Молочніков згадав і легендарного актора Олександра Філіпенка, який також підтримував Україну та українського режисера Олега Сенцова, якого раніше було засуджено та ув'язнено у РФ.

 При цьому повідомлень про його звільнення поки що у ЗМІ не було, можливо, Молочніков дізнався деякі подробиці, які досі невідомі пресі.

"Вибачте нас усіх! Ахеджакова, Назаров, Філіпенко!" - додав Молочников.

До речі, путінський режим переслідував інакомислячих ще на перших етапах свого існування, проте відомих людей спочатку чіпати не наважувалися. Утім, у міру свого зміцнення при владі диктатор із кожним роком дедалі посилював тиранію, а після вторгнення в Україну взагалі перестав когось соромитися.

Нагадаємо, легендарну російську актрису Лію Ахеджакову, яка ще з 2014 року висловлювалася проти війни в Україні та своїми виступами ламала кремлівську пропаганду, звільнили з театру "Современник" під надуманим приводом.

Як повідомлялося, до цього було звільнено з МХАТу за антивоєнну позицію іншого відомого російського актора Дмитра Назарова.

Також ми писали, що ще один актор із РФ Артур Смольянінов висловив усе, що думає про владу та про злочинну "спецоперацію".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини