8 червня 2023, 15:11

Легендарна акторка Лія Ахеджакова гастролює в Європі та намагається одружити "онука Веніаміна"

Ахеджакову, яка не побоялася відкрито критикувати війну та політику диктатора Путіна, з радістю приймають за кордоном.

Легендарна акторка Лія Ахеджакова гастролює в Європі та намагається одружити "онука Веніаміна"

Відома актриса Лія Ахеджакова, яка ще з 2014 року виступає проти війни в Україні, гастролює європейськими країнами. Так, стало відомо, що у Празі покажуть виставу "Мій онук Веніамін", в якій Лія Меджідовна виконує головну роль, передає Діалог.UA.

Повідомляється, що вистава відбудеться 25 червня ц. р. у театрі Hybernia у центрі Праги.

"Мій онук Веніамін" поставлений за п'єсою Людмили Улицької та являє собою сімейну історію про те, як головна героїня, немолода жінка, підбирала наречену своєму онукові.

Вистава, як зазначено у програмі, просякнута нотками ностальгії, глядач занурюється в атмосферу кінця 1980-х, за часів заходу радянської епохи (коли радянська диктатура де-факто вже майже закінчилася, а путінська ще не настала).

Що тут можна сказати... Лія Ахеджакова - це актриса з великої літери, яка не стала прогинатися під диктаторські режими ні у комуністичний час, ні зараз. Її пам'ятають у РФ, її приймають у світі. Щодо акторів, які відверто "лягли" під Путіна (Боярський, Безруков, Башаров, Корчевніков й ін.), то вони тепер назавжди залишаться жалюгідними блазнями-ліцедіями у свиті "короля", а коли цей режим завалиться, приречені на жалюгідне існування.


Нагадаємо, відому радянську та російську актрису Лію Ахеджакову, яка виступала проти війни в Україні, зняли з усіх вистав театру "Современник" під надуманим приводом, після чого вона змушена була звільнитися.

Пізніше Ахеджакова дізналася про те, що на неї написали донос у прокуратуру, але все одно відмовилася виїжджати з Росії.

Як раніше повідомлялося, російські Z-патріоти ініціюють порушення щодо Лії Ахеджакової одразу кількох кримінальних справ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини