11 жовтня 2023, 18:18

Учені назвали ідеальну температуру для швидкого засинання

Ідеальна температура для швидкого засинання може варіюватися залежно від індивідуальних переваг і фізіології людини.

Учені назвали ідеальну температуру для швидкого засинання

За даними Національного фонду сну, ідеальний діапазон температур для ідеального сну становить від 15 до 19 градусів за Цельсієм, пише Mirror.

Цей діапазон зазвичай забезпечує комфортне середовище для сну, оскільки низька температура допомагає зменшити тілесну температуру та сприяє швидкому засинанню.

Однак опубліковане у Science of The Total Environment дослідження вказує на те, що люди старші за 65 років часто краще сплять у тепліших умовах. Для них оптимальна температура від 20 до 25 градусів за Цельсієм.

Важливо зазначити, що комфортна температура сну може залежати від уподобань кожної людини. Деяким може бути комфортно спати у трохи теплішій кімнаті, а іншим - у більш прохолодній. Також важливо враховувати сезон, пори року та місце розташування, оскільки кліматичні умови можуть впливати на оптимальну температуру для сну.

Зрештою найкращий спосіб визначити ідеальну температуру для вашого сну - це провести експерименти та звернути увагу на ваше власне відчуття комфорту за різних умов температури у кімнаті. Регулюйте температуру у спальні так, щоб вам було комфортно та легко засинати.

Раніше повідомлялося, що існує кілька причин, через які денний сон може викликати втому, дратівливість і зниження концентрації.

Крім цього, з'явилося пояснення, о котрій годині краще вирушати у ліжко, щоб виспатися та зранку почуватися бадьорим.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини