17 жовтня 2023, 20:25

Лайфхак для водіїв: як уберегти лобове скло від запотівання

Натирання лобового скла автомобіля картоплею – це старий і перевірений спосіб запобігти запотіванню скла під час холодної та вологої погоди.

Лайфхак для водіїв: як уберегти лобове скло від запотівання

Напередодні настання холодів автомобілістам рекомендують натирати лобове скло авто картоплею, щоб уникнути обмерзання та запотівання під час зниження температури. Однак варто визнати, що це не найефективніший або найдовгостроковіший спосіб боротьби із запотіванням.

Процедура виглядає таким чином:

- візьміть картоплю та розріжте її навпіл;

- тріть внутрішньою стороною половинки картоплі по лобовому склу автомобіля;

- після того як сік картоплі підсохне, витріть залишки картоплі з лобового скла.

Навіщо це роблять

Запобігання запотіванню. Картопля може створити тонку плівку, яка допоможе запобігти утворенню конденсату й зменшити запотівання скла.

Поліпшення видимості. Запітніле скло може знизити видимість, що може бути небезпечно під час водіння.

Однак слід зазначити, що цей метод має свої недоліки.

Недовгострокова дія. Ефект від натирання картоплею зазвичай триває недовго, та вам, можливо, доведеться повторювати процедуру регулярно.

Сумнівна ефективність. Картопля може не бути настільки ефективною, як сучасні спеціалізовані продукти та технології, розроблені для запобігання запітніння скла автомобілів.

Замість картоплі рекомендується використовувати спеціальні антизапотівальні засоби, які розробляються для ефективної боротьби з цією проблемою та забезпечують довгострокову дію.

Раніше механік Скотті Кілмер, відомий своїми відео на YouTube, де він дає поради щодо ремонту й обслуговування авто, поділився думкою про те, які моделі варто обирати, якщо є бажання купити нову машину.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини