14 грудня 2023, 11:43

"Кожен із 22 дітей унікальний", – грузинська сім'я здивувала весь світ нестримною жагою до батьківства

26-річна грузинка вже має 22 дітей і не збирається зупинятися, плануючи понад 100 спадкоємців.

"Кожен із 22 дітей унікальний", – грузинська сім'я здивувала весь світ нестримною жагою до батьківства

Грузинська сім'я Озтурк прославилася на весь світ своєю нестримною жагою до батьківства. 26-річна Христина та її 58-річний чоловік-мільйонер Галіп уже виховують 22 дитини, які майже всі народжені сурогатними матерями. Але на цьому пара не збирається зупинятися, мріючи про 105 спадкоємців.

Як повідомляє інтернет-видання OBOZREVATEL.com, першу дитину Христина народила у 17 років, будучи у шлюбі з іншим чоловіком. Усіх інших дітей їй та її нинішньому чоловікові-мільйонеру народили сурогатні матері.

У 2020 році жінка заявила, що мріє мати 105 дітей, і одразу ж приступила до дій. З березня 2020 року по липень 2021-го подружжя заплатило сурогатним матерям 168 000 євро. Крім того, багатодітні батьки вдаються до послуг 16 нянь, які проживають разом із ними та допомагають із доглядом за дітьми.

Наразі пара вирішила призупинитися та почекати, поки діти трохи підростуть, а потім знову почати звертатися до послуг сурогатних матерів. Ба більше, Христина не виключає, що може і сама знову народити дитину.

І хоча справлятися з 22 дітьми навіть за допомогою нянь дуже складно, це не вплинуло на спільну мрію Христини та Галіпа. Вони так само розглядають план про 105 спадкоємців.

26-річна грузинка підкреслює, що кожна дитина унікальна, тому головне завдання батьків - допомогти їм розкрити свій потенціал. "Я підтримую інтереси та захоплення своїх дітей, щоб вони могли розвивати свої таланти", - поділилася головним секретом виховання "дуже багатодітна мама".

Зазначимо, після повномасштабного вторгнення РФ Христина підтримала українців і повідомила, що частина її сім'ї живе в Україні.

Пропонуємо дізнатися, що думають експерти про зростання популярності в Україні російського кримінального серіалу: "Це трагедія".

Раніше доктор Комаровський зробив резонансну заяву про українців: "Ми повинні визнати..."

Нагадаємо, 16-річний школяр удосконалив винахід, який захищає ноги від мін.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини