6 серпня 2023, 17:33

Бій Маск – Цукерберг: Х покаже битву мільярдерів у клітці у прямому ефірі

Ілон Маск не полишив ідею провести публічний поєдинок з опонентом Марком Цукербергом.

Бій Маск – Цукерберг: Х покаже битву мільярдерів у клітці у прямому ефірі

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що поєдинок між ним і генеральним директором Meta Марком Цукербергом транслюватимуть у прямому ефірі його соцмережі X (перейменований Twitter - ред.).

Усі виручені за час трансляції кошти будуть відправлені на благодійність для ветеранів.

За словами мільярдера, після досягнення домовленостей про справжній бій із Цукербергом він активно готується до зустрічі в октагоні: через брак часу на повноцінні тренування він приносить гирі в офіс і час від часу вправляється з ними.

Цукерберг підійшов до цього питання набагато серйозніше. Він готується до свого бою з супротивником під керівництвом чемпіонів UFC Адесаньї та Волкановскі.

Звістки про бій Цукерберга та Маска з'явилися у червні 2023 року. Місцем зустрічі було обрано октагон у Лас-Вегасі.

Суперечка мільярдерів почалася після повідомлення Цукерберга про розробку конкурента Twitter - нової соцмережі Threads. Маск був сповнений іронії і висміював опонента, проте в день запуску своєї нової соцмережі Цукерберг уперше за 11 років опублікував твіт, посміявшись над Маском.

Коли у Маска запитали, навіщо їм двом потрібен бій, він відповів, що чоловіки завжди люблять війни і бої, а тому їхня майбутня зустріч у клітці стане "цивілізованим" з'ясуванням стосунків".

Автор: Анастасия Югова

Останні новини