29 вересня 2023, 21:58

Три поради, як позбутися запаху часнику у роті

Запах часнику у роті може бути неприємним, але його можна усунути або пом'якшити, дотримуючись деяких рекомендацій.

Три поради, як позбутися запаху часнику у роті

Часник - це корисний та ароматний продукт, який покращує смак багатьох страв і має цілющі властивості. Однак вживання часнику може спричинити неприємний запах із рота, який важко усунути. Існує кілька способів, як позбутися запаху часнику у роті, використовуючи продукти, напої, трави або гігієнічні процедури.

Ось деякі з них:

- продукти, які допомагають нейтралізувати запах часнику, - це фрукти, овочі та зелень. Наприклад, яблука, груші, сливи, персики, абрикоси, виноград, вишні, баклажани, шпинат, салат, картопля, петрушка, базилік і м'ята. Ці продукти містять окислювальні ферменти або поліфеноли, які руйнують сірчисті сполуки у часнику. Можна додавати ці продукти до страв із часником або жувати їх після їди;

- напої, які допомагають прибрати запах часнику з рота, - це зелений чай, молоко та кислі фруктові соки. Зелений чай містить антиоксиданти, які очищають дихання. Молоко знижує концентрацію летких сполук у часнику. Кислі фруктові соки (з показником рН менше 3,6) також сприяють усуненню запаху. Можна пити ці напої під час або після їжі з часником, але уникайте кави, алкоголю та сильно ароматизованих продуктів, оскільки вони можуть посилити запах;

- гігієнічні процедури, які допомагають позбутися запаху часнику у роті, - це чищення зубів, язика та ясен зубною пастою та щіткою, полоскання рота ополіскувачем або теплою водою з сіллю або содою. Також можна використовувати зубну нитку або зубочистки для видалення залишків часнику між зубами. Ці процедури слід проводити після кожного прийому їжі з часником.

Раніше повідомлялося, що медики рекомендують їсти часник щодня. Однак є категорії людей, яким варто відмовитися від страв із часником.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини