17 січня 2024, 13:36

Заборони заради здоров'я: ніколи не варто робити це після їжі

Після прийому їжі краще утриматися від деяких приємних і звичних для нас речей, якщо є бажання мати міцне здоров'я.

Заборони заради здоров'я: ніколи не варто робити це після їжі

Більшість із нас звикли, що приємний процес чаювання починається відразу ж після їжі. Виявляється, у цьому нешкідливому ритуалі таяться деякі небезпеки для здоров'я. Діалог.UA повідомляє, чого краще ніколи не робити після їжі, якщо ви хочете залишатися сповненими енергії та сил якомога довше.

Перша заборона - це їсти фрукти. Здавалося б, тут усе логічно, адже фрукти зазвичай подаються на десерт. Однак насправді соковитими плодами краще ласувати між головними прийомами їжі або ж до їжі. Вся річ у тім, що для перетравлення фруктів потрібна велика кількість різних ферментів. Фруктозі потрібно більше часу для повного засвоєння організмом.

Друге табу - приймати душ. Виявляється, це тягне за собою збільшення кровотоку у руках і ногах у кілька разів, унаслідок чого травлення сповільнюється.

Третє обмеження - курити. Нікотин скорочує кількість кисню, який так необхідний для травлення, відповідно, якщо його обсяг зменшується, організм починає поглинати набагато більше канцерогенів, ніж зазвичай.

Четверта (вже вищезгадана) заборона - це пити чай. Річ у тім, що у ньому містяться дубильні кислоти, які знижують поглинання заліза з їжі на цілих 87 %. Це часто призводить до загального нездужання, болю у грудях, анемії, запаморочення та хронічної втоми.

Раніше ми писали про те, як негативні емоції впливають на наше здоров'я: "Гнів або злість - причини інсульту".

Нагадаємо, лікар-дієтолог розповіла, як потрібно харчуватися у зимову пору: "Квашені овочі бажано зробити щоденною стравою".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини