16 лютого 2024, 17:05

Названо вправу №1, яка допоможе скинути зайві кілограми

У прагненні скинути зайву вагу та привести тіло у тонус багато хто намагається робити якомога більше вправ, хоча ефективною може бути навіть одна.

Названо вправу №1, яка допоможе скинути зайві кілограми

Фітнес-тренер Ментус назвав вправу, для якої не потрібне спеціальне обладнання, завдяки якій можна тримати себе у формі. За його словами, силова ходьба може дати максимальний ефект за мінімального ризику травм.

Це ходьба з високою швидкістюта великою амплітудою рухів, під час якої задіюються всі групи м'язів. Вправа допомагає спалювати калорії, покращувати кровообіг, підвищувати витривалість і настрій.

Ментус вважає, що силова ходьба - це найкращий спосіб почати свій шлях до фітнесу та зниження ваги, оскільки вона не вимагає спеціального обладнання, дорогих абонементів або великої кількості часу. Він рекомендує робити силову ходьбу по 30-40 хвилин три-чотири рази на тиждень, поступово збільшуючи темп і дистанцію. Він також радить стежити за правильною технікою ходьби: тримати спину прямо, голову високо, плечі назад, живіт втягнутий, руки зігнуті у ліктях під кутом 90 градусів і активно працювати ними вперед-назад.

Також важливо підібрати взуття, яке не зашкодить стопам і дасть змогу провести з комфортом час інтенсивної прогулянки.

Раніше вчені провели дослідження за участю понад 120 студентів і довели неефективність розрекламованого способу зниження ваги.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини