18 жовтня 2021, 18:30

Зарядіться позитивом: фітнес-тренер Ірина Боржемська розповіла, що допоможе покращити настрій восени

Фітнес-тренер Ірина Боржемська розповіла, що допоможе поліпшити настрій восени та як не стати "жертвою" сезонної депресії.

Зарядіться позитивом: фітнес-тренер Ірина Боржемська розповіла, що допоможе покращити настрій восени

Відомий фітнес-тренер Ірина Боржемська поділилася своїми роздумами на тему гарного настрою у період холодів. Коли світловий день коротший, людям не вистачає сонця, а організм швидше втомлюється, є ризик занепасти духом. Але робити цього не варто: краще всіма силами протистояти бажанням "засумувати до весни".

Про те, як зарядитися позитивом і залишатися активним у будь-який час року, на своїй сторінці в Instagram написала Ірина Боржемська. Експерт зі здорового способу життя починає свою розповідь зі слів: "Просто прочитайте й увійдіть у казку!" - інтригуючи фоловерів.

Спеціаліст зі створення красивого тіла пропонує заварити собі чай, зручно розміститися на дивані та уважно прочитати її публікацію. Прості й ефективні поради досвідченого тренера допоможуть кожному, хто хоче жити звичним життям, незважаючи на погоду.

Запорукою гарного настрою Ірина Боржемська вважає перегляд мотивувальних фільмів, сховавшись під теплий плед, у компанії або наодинці з самим собою. Можна насолодитися читанням хорошої книги та подумки перенестися в інший світ.

Корисно багато часу проводити з рідними та близькими, а щоб було веселіше, довгі вечори проводити за настільними іграми. Займатися улюбленою справою, шити, вишивати, робити ікебану, отримуючи заряд бадьорості та гарного настрою. 

Оточувати себе красивими речами та намагатися спілкуватися тільки з приємними людьми.

Знайти собі хобі, робити те, що дає радість, пізнавати нове, зростати ти вдосконалюватися, не забувати про фізичну активність. Позитивні емоції є найкращий способ захиститися від осінньої хандри.

"Будьте завжди відкриті для позитиву, щоб навіть від маленької іскорки позитивних емоцій, немов у домашньому каміні, розігрілося яскраве вогнище душевного тепла та неймовірного осіннього затишку! - закликає читачів автор публікації, після чого підсумовує вищесказане. - А ви вмієте розфарбовувати осінь? Діліться своїми секретами!"

Реакцією на пост були коментарі:

"Осінь зараз така прекрасна!

Так, на все потрібно мати позитивний погляд ".

Раніше ми писали, що допоможе восени відчувати себе чудово та не страждати від сезонної нудьги.

Ознайомитися з простими правилами поведінки у холодну пору року, які врятують від смутку та нудьги, можна у нашій публікації.

Рекомендуємо дізнатися, що таке сезонне нездужання та як залишатися бадьорим і енергійним восени, з нашого матеріалу.

Автор: Алина Романенко

Останні новини