17 серпня 2023, 09:12

"Модний" телеведучий Васильєв про артистів, які залишили Росію: "Через 40 років визнають помилку та поставлять їм пам'ятники"

Історик моди Олександр Васильєв порівняв діячів культури, які виїхали з РФ, з репресованими у СРСР.

"Модний" телеведучий Васильєв про артистів, які залишили Росію: "Через 40 років визнають помилку та поставлять їм пам'ятники"

Російський історик моди, телеведучий, художник, педагог філософського факультету МДУ Олександр Васильєв заявив в інтерв'ю Ксенії Ларіній, що артистів, які залишили територію РФ через незгоду з агресивною політикою диктатора Володимира Путіна, визнають героями через кілька десятків років.

На думку Васильєва, сучасні російські зірки, які емігрували в інші країни, будуть реабілітовані у РФ подібно до діячів культури, репресованих за часів СРСР.

"Через 40-50 років зіркам, які виїхали, також встановлять пам'ятники та почесні дошки, а їхні могили, якщо вони перебувають за межами Росії, можуть перенести на Новодівиче або Троєкуровське кладовища. У Росії визнають, що помилялися", - каже він.

Також Васильєв зазначив, що краще, якби визнання помилок щодо артистів-емігрантів уже почалося. На його думку, потрібно припинити хейтити цих зірок і визнати важливість їхнього внеску у розвиток культури.

Як відомо, після розв'язання Путіним війни проти України та посилення його як зовнішньої, так і внутрішньої політики Росію покинула досить велика кількість артистів і музикантів, серед них: Артур Смольянінов, Максим Галкін, Алла Пугачова, Борис Гребенщиков, Максим Галкін, Олексій Панін, Чулпан Хаматова та багато інших.Нагадаємо, Алла Пугачова з Максимом Галкіним, які емігрували з РФ, попрощалися зі "скріпною" країною в Юрмалі під пісню Вєрки Сердючки.

Як повідомлялося раніше, актор Олексій Панін, який також залишив територію РФ, дав інтерв'ю Ксенії Собчак, в якому пояснив, чому перестав підтримувати політику Путіна після 2014 року.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини